Recenzja iPhone ‚ a 5

Recenzja iPhone ‚ a 5

Wydanie iPhone ‚ a 5 to wiadomość, na którą od dawna czekało wiele osób z całego świata. A dzisiaj iPhone 5 został zaprezentowany przed nami. Nie ma zbyt wielu nowych funkcji, które można znaleźć za pośrednictwem iPhone ‚ a 5, i nie ma nic szczególnego z punktu widzenia projektu. Mówi się jednak, że iPhone 5 osiągnął obroty w milionach sztuk w weekend po pierwszych wydaniach. Ten telefon przynosi bardziej wydajne urządzenia wewnętrzne i oczywiście większy ekran, ponieważ oba były oczekiwane przez fanów. Ten artykuł chciałby przedstawić recenzje iPhone ‚ a 5 na ziemi.

Oficjalne zdjęcia iPhone ‚ a 5 pokazują nam cieńszą obudowę obecnej serii telefonów. Apple twierdzi, że jest to prawdziwe arcydzieło, oferując większą wydajność w kompaktowym opakowaniu. Powinniśmy zacząć lepsze recenzje smartfonów od wzmianki o specyfikacjach telefonów.

Charakterystyka

SYSTEM OPERACYJNY: iOS 6 (można uaktualnić do iOS 7); zintegrowany z iCloud łączność: 3G (HSDPA/HSUPA); Wi-Fi 802. 11b / g / n; LTE; CDMA / Ev-DO rev. A wyświetlacz: 4 cale z 16 milionami kolorów (rozdzielczość 640 x 1136 pikseli); Pojemnościowy Ekran Dotykowy TFT; szkło corning gorilla sprzęt: dwurdzeniowy procesor 1. 2 GHz; GPU PowerVR SGX543MP2; Chipset Apple A6; 1 GB PAMIĘCI RAM funkcja: Siri i rozpoznawanie głosu aparat: 8 MP z lampą błyskową LED (Możliwość nagrywania wideo przy 30 klatkach na sekundę) dodatkowa funkcja: pamięć GPS: 16/32/64 GB

Teraz, gdy zobaczyłeś niewielką różnicę między 4S i 5 pod względem procesora (szybkość zegara 0. 2 GHz powyżej) i chipset. Pozostałe specyfikacje są w końcu takie same, jakie można znaleźć na iPhone 4S.

Projekt i budowa

Niektórzy z was spodziewali się poważnego przeprojektowania, które miało wydać oświadczenie. Niestety, nie ma różnicy między projektem 4S a projektem iPhone ‚ a 5. Chociaż są różne, ale prawdę mówiąc, oba modele są praktycznie identyczne. Nie ma znaczącej różnicy między iPhone 4S i iPhone 5 pod względem wzornictwa. Wyświetlacz

Ekran IPhone ‚ a 5 nadal wykorzystuje wyświetlacz IPS, podobnie jak iPhone 4S, w którym wysoka jasność nadal staje się jego główną cechą. Nasycenie i kontrast ekranu są bardzo dobre, choć nie tak wysokie, jak wyświetlacz OLED, ale całkiem cukierki do oczu i miłe dla oka. Kąt widzenia we wszystkich kierunkach jest prawie idealny i różaniec. Rozdzielczość 1136 × 640 pikseli przy 4-calowej przekątnej pola daje gęstość 326ppi, tylko trochę stracić iPhone 4S (330ppi), a już na pewno bardziej nadaje się do oglądania filmów. Lśniące światło słoneczne nie stanowi problemu dla ekranu iPhone ‚ a 5, ponieważ nadal wygląda całkiem przezroczysto. Krótko mówiąc, ekran iPhone ‚ a 5 jest nadal najlepszy w swojej klasie.

Siri

Siri na iPhone 5 popycha wiele nowych funkcji, które pojawiają się w iOS 6. Możesz go użyć do wyszukiwania restauracji ,wyszukiwania informacji o filmie (nazywasz film), wyszukiwania wyników sportowych i uruchamiania aplikacji.

Wniosek

Mimo że iPhone 5 ma podobieństwo do swojego zestawu, iPhone 4s, nadal warto go kupić. Dzięki nowemu projektowi tylnej okładki, panoramicznemu wyświetlaczowi i lepszej kamerze iPhone 5 wystarczy, aby zwrócić na siebie uwagę.