Przegląd iPhone 4s

Przegląd iPhone 4s

 

Witam wszystkich i witam . Teraz, jeśli myślisz o zakupie iPhone ‚ a dla siebie lub kogoś innego, lub po prostu nie chcesz zostać porzucony , to jest to dla ciebie. IPhone 4s, jak wiadomo, został wydany w październiku 2011 roku i zgromadził ponad 4 miliony sprzedaży w ciągu pierwszych trzech dni. Od tego czasu zapotrzebowanie dotyczyło jakościowej recenzji iPhone 4s , którą mam nadzieję osiągnąć tutaj. Pierwszą rzeczą, którą zrobiłem, było zebranie tej tabeli podstawowych funkcji, nowego iPhone ‚ a 4s . Więc spójrz, a ja przejdę przez to bardziej szczegółowo poniżej lub wskoczę do przodu, korzystając z linków po prawej stronie.

dane techniczne iPhone 4s / tabela specyfikacji

 

Co nowego w recenzji iPhone 4s

 

Zacznijmy od nowa, przechodząc przez nowe oferty w tym iPhone 4s, w porównaniu z iPhone 4 . Podążając śladami iPada 2, telefon 4s ma teraz ten sam ,wielokrotnie nagradzany A5, dwurdzeniowy procesor .ponadto 8-megapikselowy aparat został całkowicie przeprojektowany, aby zapewnić Super wyrazistość i równowagę kolorów. Przyjrzymy się, w jaki sposób te funkcje wraz z nowymi czujnikami wpływają na wrażenia z gier i multimediów iPhone 4s . Z przyjemnością dowiesz się, że dzięki temu nowemu projektowi Apple w końcu rozwiązało problem niewygodnej anteny, a my zobaczymy, jak dokładnie to zrobić .Last but not least, przyjrzymy się prawdopodobnie najbardziej omawianej funkcji,” Siri ” asystentowi cyfrowemu sterowanemu głosem . Siri ma wyjątkową zdolność rozumienia znaczenia tego, co mówisz. Co najważniejsze, frazowanie nie ma znaczenia i ma zdolność powrotu z niezwykle przydatnymi informacjami. Na koniec przyjrzę się, w jaki sposób można dostać w swoje ręce iPhone 4s na tanie. Będę również brielfly obejmował odblokowanie do użytku w innych sieciach.

 

Sprzęt Processor Procesor, Wyświetlacz, Czujniki

Wyświetlacz

 

Pierwszą rzeczą, którą zauważysz, gdy zdobędziesz iPhone ‚ a, jest oczywiście wyświetlacz Retina.Wyświetlacz iphone 4s ma przekątną 3,5 cala i może pochwalić się rozdzielczością 960 x 640 @326ppi, która zapewnia absolutną klarowność wideo w biznesie . Możesz oglądać swoje ulubione filmy HD, Zdjęcia i filmy, w ultra wysokiej rozdzielczości i kolorów. Odwzorowanie kolorów jest doskonałe, iPhone 4s zapewnia kolor z niesamowitą wyrazistością i jasnością . Powierzchnia multi-touch umożliwia takie zaawansowane funkcje, jak kompresja do skalowania gestów .IPhone jest również pokryty przednią i tylną powłoką odporną na odciski palców, aby zapobiec odważnemu wyglądowi telefonu, którego wszyscy nienawidzimy.

Procesor

 

Być może największym osiągnięciem technicznym od iPhone ‚a 4 do nowego iPhone’ a 4S jest nowy procesor A5. Jest to dwurdzeniowy procesor 1 GHz, Super energooszczędny, a Apple wydało na jego rozwój miliard dolarów. Podobno zapewnia do 2x moc obliczeniową i do 7x grafikę , co oznacza, że możesz uruchamiać nawet najbardziej wymagające gry, bardziej jednoczesne aplikacje . Najlepsze jest to, że żywotność baterii znacznie się poprawiła, w porównaniu do poprzedniego modelu.

Przyrząd nadzoru

 

Teraz nadszedł czas, aby rozważyć oszałamiający zestaw czujników, z których korzystają gry i aplikacje, aby naprawdę dać im poczucie płynnej kontroli i chłodu iPhone ‚ a. Po pierwsze, jest to oczywiście sam ekran dotykowy. W przeciwieństwie do innych podobnych urządzeń, które wyczuwają tylko lokalizację dotyku, iPhone wyczuwa zarówno lokalizację, jak i intensywność. Czuje, gdzie i jak mocno dotykasz ekranu. Następny jest akcelerometr, który jest obecny w iPhonie od samego początku i wykrywa ruch telefonu. Nowy 3-osiowy żyroskop, to nowy dodatek i pozwala iPhone znać swoje nachylenie, w przestrzeni trójwymiarowej. Czujnik zbliżeniowy na podczerwień zintegrowany z Siri pozwala iPhone ‚ owi wiedzieć, kiedy znajduje się w pobliżu twarzy użytkownika . Czujnik Światła otoczenia, wykrywa poziom oświetlenia, aby dostosować lampę błyskową podczas fotografowania. Układ GPS, pozwala aplikacjom na funkcje takie jak geotagowanie i śledzenie GPS lub zdarzenia wyzwalane po wyjściu lub wejściu do określonego obszaru.

Dźwiękowy

 

Apple wyrobiło sobie markę w dziedzinie audio z iPodem i nie stracili kontaktu. IPhone ma tę samą doskonałą charakterystykę dźwiękową urządzeń Apple z częstotliwością odpowiedzi od 20 Hz do 20 000 Hz .Zalecamy oryginalne słuchawki apple dla lepszego słuchania. Bateria pozwala teraz na nieprzerwane odtwarzanie dźwięku przez 40 godzin.
Kamera / Przegląd Wideo

Przegląd 8-megapikselowy aparat fotograficzny

 

Oprócz wszystkich dobrych rzeczy wymienionych powyżej, Apple całkowicie zrewidował aparat iPhone ‚ a . Liczba pikseli wzrosła o 60%, z 5MP iPhone 4. Ta powiększona definicja oznacza, że możesz teraz renderować zdjęcia o rozmiarze do 8X10, bezpośrednio (piksel po pikselu). Podczas przeprojektowywania aparatu dodano piątą soczewkę do ostrego ustawiania ostrości. Ponadto Czujnik Światła otoczenia, Automatyczna lampa błyskowa LED i większy obiektyw f / 2.4 pozwalają na przepuszczenie większej ilości światła. To znacznie poprawia „zdjęcia przy słabym oświetleniu”. Inną funkcją jest rozpoznawanie twarzy, które pozwala iPhone 4s rozpoznawać i dostosowywać zdjęcia portretowe. W przypadku obrazów, które mają zarówno światło, jak i ciemność, takich jak ujęcie osoby na niebie, Apple włączyło zdjęcia HDR. Po wybraniu trybu HDR aparat wykonuje 3 różne zdjęcia z różną ekspozycją. Najlepsze części każdego z nich są następnie łączone . Rezultat jest naprawdę zapierający dech w piersiach. Najlepsze jest to, że 3 zdjęcia są zapisywane w filmie fotograficznym do późniejszego oglądania. Ponadto dzięki wbudowanej edycji zdjęć możesz przeglądać i edytować zdjęcia bezpośrednio na iPhonie 4s.

Video

Dzięki nowej mocy obliczeniowej oferowanej przez procesor 5, w połączeniu z przeprojektowaną konstrukcją aparatu i obiektywu, możesz teraz nagrywać 1080p HDTV za pomocą tylko tylnej kamery na iPhone 4s. stabilizacja wideo działa cuda, znacznie zmniejszając chwiejność . Jeszcze lepsze jest to, że możesz edytować swoje filmy bezpośrednio na iPhone 4s . Przycinaj filmy, dodawaj muzykę w tle i profesjonalne przejścia za pomocą iMovie . Możesz także oglądać swoje ulubione filmy na iPhone 4s. Wyświetlacz Retina zapewnia najlepszą rozdzielczość w biznesie, a nowy energooszczędny procesor A5 umożliwia oglądanie do 10 godzin wideo.Airplay, dla tych z Was, którzy nie wiedzą, jest to naprawdę fajna aplikacja, za pomocą której można bezprzewodowo przesyłać strumieniowo filmy HDTV, programy telewizyjne lub osobiste filmy do Apple TV lub iPada.

Komórka Wi-Fi i przegląd Internetu

 

IPhone działa głównie na wszystkich pasmach CDMA i GSM, co oznacza, że możesz go używać w dowolnym miejscu na świecie z dowolnym dostawcą, gdy telefon był unlocked.In poprzedni iPhone 4, słaba konstrukcja anteny, doprowadził do wielu odrzuconych połączeń, z którymi borykali się użytkownicy.Ten problem został trwale rozwiązany dzięki nowemu projektowi, który przełącza się między dwiema antenami wewnętrznymi, aby zapewnić naprawdę doskonały odbiór. Oprócz tego, podwójna antena, oznacza również podwojenie prędkości pobierania danych, teraz 14,4 MB / S w porównaniu do 7,2 MBPs.As zawsze możesz połączyć się z dowolną siecią bezprzewodową (802.11 b / g / n Wi-Fi (tylko 802.11 n 2.4 GHz)) i przeglądać Internet itp.

IOS 5, aplikacje i gry na iPhone 4s

Od czasu powstania iPhone ‚ a 4S jedną z najpopularniejszych funkcji były gry. Sklep Apple store oferuje szeroki wybór ponad 200 000 aplikacji i gier. Szeroka gama czujników umożliwia twórcom gier tworzenie szerszych możliwości tworzenia gier, które reagują na każdy ruch urządzenia , od pochyleń po gesty ekranu , takie jak szczypanie , dotknięcia, slajdy i dotknięcia. Jednak App store as mention to płatny sklep, który oferuje tylko aplikacje i gry od zatwierdzonych programistów Apple.Jeśli ty, podobnie jak my wszyscy, nienawidzisz płacić za rzeczy, zawsze istnieje możliwość jailbreakowania iphone ‚ a. Jailbreak zasadniczo eliminuje ograniczenia wbudowane w system operacyjny IOS5, umożliwiając instalowanie darmowych aplikacji od innych firm . Daje to dostęp do jeszcze większej liczby darmowych aplikacji. Z mocą do 2X i 7-krotną grafiką poprzedniego modelu, gry będą coraz lepsze .Zwiększona żywotność baterii oznacza również, że możesz grać w gry lub oglądać filmy dłużej bez ładowania. Całkowicie nowe centrum gier sprawia, że bardzo łatwo dla użytkowników, aby połączyć się z przyjaciółmi i gry online lub online. Możesz sprawdzić w sklepie z aplikacjami listę gier i aplikacji dla nowego telefonu.

Siri Rozpoznawania Głosu Cyfrowy Asystent

 

Być może najbardziej reklamowanym był cyfrowy asystent SIRI .Zasadniczo Siri musi rozpoznawać pytania lub polecenia , bez względu na to, jak są sformułowane. Wykonuje również działania na tej podstawie lub zwraca odpowiednie informacje. Film promocyjny (pokazany poniżej) pokazuje ludzi , którzy dają Siri polecenia, aby zrobić wiele rzeczy. Należą do nich, przenoszenie spotkań, odpowiadanie na e-maile i zadawanie pytań SIRI, podczas biegania, jazdy itp Siri jest zdecydowanie najbardziej zaawansowanym tego rodzaju. jest w pełni zintegrowany z pocztą e-mail, czasem i GPS. Jest w stanie wykonywać naprawdę niesamowite funkcje, takie jak przypominanie o potrzebie odebrania chleba po wyjściu z domu . Ma też rozsądną odpowiedź, prawie na wszystko. Poniżej znajduje się lista, na podstawie naszych badań, rodzajów funkcji, które możesz poprosić Siri o wykonanie :

Funkcje Siri Może Wykonywać

 

Zapytanie o kontakt: adres, e-mail, numer telefonu itp
Budowanie relacji: moja mama jest�, mój brat jest etc ETC
Kalendarze: dodawanie, modyfikowanie zdarzeń, Zapytanie o wydarzenia
Alarmy / Przypomnienia: Ustawić Alarmy, Przypomnienia, Timery. Sprawdzanie czasu
E – mail / teksty: wysyłanie, sprawdzanie, czytanie, odpowiadanie na wiadomości
Przyjaciele: Znajdź znajomych za pomocą GPS
Mapy: wskazówki dojazdu, Znajdź najbliższe obiekty: kawiarnia, centrum handlowe, stacja benzynowa
Muzyka: Odtwarzanie, Odtwarzanie losowe
Uwagi: tworzenie i wyszukiwanie notatek
Telefon: rozmowy telefoniczne
Magazyn
Pogoda: prognoza według obszaru, na tydzień, na dzień
Komentarz ty
Wolfram Alpha Szukaj: heterogenicznych danych, obliczenia, na przykład: populacja New Jersey

Wnioski, tajemnice na iPhone 4s najlepsze oferty