HTC One Mini

HTC One Mini

HTC One pojawił się na rynku smartfonów, kiedy został wydany na początku tego roku.

Później HTC zdecydował się wydać mniejszego brata dla tego fenomenalnego smartfona. HTC One Mini jest już dostępny na rynku. Ogólnie rzecz biorąc, nie ma zbyt wielu różnic między HTC One Mini a jego wielkim poprzednikiem; jednak, chociaż różnica między nimi jest zasadniczo niewielka, taka różnica sprawia, że HTC One Mini to kolejny świetny smartfon, którego nie należy traktować po prostu jako alternatywy dla swojego starszego brata. Ta recenzja zawiera krótkie podsumowanie wielu najlepszych recenzji smartfonów, które dostarczyły kompleksowego i długotrwałego badania funkcji HTC One Mini.

Najbardziej namacalną różnicą między HTC One i HTC One Mini jest z pewnością ich rozmiar, chociaż różnica nie jest bardzo znacząca. HTC One został wydany z 4. 7-calowy ekran LCD, A HTC One Mini ma ekran LCD o przekątnej 0. 5 cali krótszy. Materiał użyty w obu smartfonach do ich wyświetlacza LCD również jest inny. HTC One wykorzystuje materiał Super LCD 3, a jego mniejszy następca wykorzystuje materiał Super LCD 2. Nie ma również znaczącej różnicy w gabarytach obu smartfonów. W rzeczywistości jest tylko 0. Różnica wysokości i szerokości między HTC One Mini a jego poprzednikiem wynosi 2 cale.

W wielu szczegółach HTC One Mini zachowuje cechy swojego starszego brata.

Oba nie są inteligentne Windows phone, ponieważ używają systemu operacyjnego Android i oba mają wiele funkcji, które są całkowicie identyczne. Te identyczne funkcje obejmują współczynnik kształtu płyty i dostępne kolory, redukcję szumów i głośnik stereo, Pojemnościowy Ekran dotykowy, wiele funkcji łączności (HTC One Mini nie obsługuje NFC) i 4-megapikselowy tylny aparat fotograficzny. Poza ich podobieństwami w tych funkcjach, są to zupełnie inne smartfony.

Ogólnie rzecz biorąc, różnice między obydwoma smartfonami sprawiają, że HTC One Mini jest bardziej wadliwy niż jego poprzednik. HTC One Mini ma tylko 16 GB wewnętrznej przestrzeni dyskowej, która jest znacznie mniejsza niż HTC One, który jest wyposażony w 32 lub 64 GB wewnętrznej przestrzeni dyskowej. HTC One Mini również nie obsługuje funkcji IR blaster, która jest obecna w HTC One. HTC One Mini ma również niższą rozdzielczość ekranu i PPI niż HTC One. Różne recenzje smartfonów HTC One Mini zauważyły, że liczba różnic w funkcjach między obydwoma smartfonami znacznie przewyższa różnicę w ich wielkości. Więc nawet jeśli uważasz, że rozmiar ma znaczenie, nadal możesz kupić starszego brata zamiast mniejszego.

Jedną z funkcji, która sprawi, że HTC One Mini będzie dla Ciebie najlepszym smartfonem htc, jest prawdopodobnie jego cena. Obniżenie smartfona jest właściwie kompensowane przez jego znacznie niższą cenę. HTC One sprzedaje się za 600 USD, co niektórzy klienci uważają za zbyt drogie dla smartfona. Ponadto wielu klientów przyznaje również, że funkcje HTC One są zbyt zaawansowane, aby można je było używać w nowoczesnych smartfonach. Pamiętaj, że nawet przy 1 GB PAMIĘCI RAM możesz nadal uruchamiać nawet najnowsze gry na Androida dostępne już dziś.